VAŽNA OBAVIJEST: Korištenje usluga Dječjeg vrtića Konavle od 25. svibnja 2020.g.

VAŽNA OBAVIJEST: Korištenje usluga Dječjeg vrtića Konavle od 25. svibnja 2020.g.

Obavještavamo sve roditelje koji imaju potrebu za korištenjem usluga Dječjeg vrtića Konavle od 25. svibnja 2020. godine da su dužni popuniti Upitnik i Izjavu za roditelje/skrbnike. Obrazac Upitnika i Izjave moguće je preuzeti u podnožju objave ili osobno preuzeti  ispred ureda tajništva Vrtića. Ispunjene obrasce roditelji/skrbnici dužni su dostaviti na e-mail adresu tajnice vrtića – tajnica@vrticikonavle.hr ili osobno u ured tajništva Vrtića od 18. svibnja do 21. svibnja u vremenu od 8 do 12 sati.

Zbog organizacije rada i provođenja preporučenih epidemioloških mjera, djeci čiji roditelji ne dostave potpisan Upitnik i Izjavu, neće biti omogućeno korištenje Vrtića.

Roditelji će biti pravovremeno obavješteni u slučaju promjena u odlukama nadležnih tijela Republike Hrvatske vezanih uz rad predškolskih ustanova za vrijeme pandemije COVID – 19.

Obrazac Izjave preuzmite OVDJE.

Obrazac Upitnika preuzmite OVDJE.

Ravnateljica  Jadranka Trojanović