Aktivnosti skupine “Mješovite jaslice” izdvojenog objekta “Gruda 1” 11.5. – 15.5. 2020.

Aktivnosti skupine “Mješovite jaslice” izdvojenog objekta “Gruda 1”  11.5. – 15.5. 2020.

Djeca skupine “Mješovite jaslice” izdvojenog objekta “Gruda 1” u tjednu od 11. svibnja do 15. svibnja 2020. proveli su u aktivnostima posvećenima  Međunarodnom danu obitelj koji se obilježava 15. svibnja svake godine. Roditeljima smo predložile nekoliko aktivnosti u koje su mogli uključiti svoju djecu: slagalica “Obitelj”, obiteljsko stablo i srce.

Kao povratnu informaciju o provođenju aktivnosti neki roditelji poslali su nam fotografije djece u aktivnosti ili njihove uratke….
Neki od roditelja su nam poslali i izjave djece:

C.A je radio za svoje tete i bilo je i malo suza jer nije mogao pokazati tetama.

M.B je bojala i lijepila uz pjesmu “baby finger”

K.B. je nakon otiskivanja dlana tijekom aktivosti Obiteljsko stablo  izjavio: “Maaaaammmma, operi odmah!”, a dok je slagao slagalicu ispitivao je : “A zašto je maca na slici, ako su oblaci na nebu hoće li padati kiša?”…

T. je surađivao, najzanimljivije mu je bilo praviti obiteljsko stablo.

Mama B.A. dječaka T.A.

Pripremile odgojiteljice: Ana Jakobović i Melita Ljubić