Obavijest o samoizolaciji odgojne skupine u Dječjem vrtiću i jaslicama Cavtat

Obavijest o samoizolaciji odgojne skupine u Dječjem vrtiću i jaslicama Cavtat

Za djecu i odgojitelje odgojne skupine „Sovice“ u Dječjem vrtiću i jaslicama Cavtat koja su bila u vrtiću 8.studenoga 2021.g. uvodi se, prema uputi epidemiologa, mjera samoizolacije (u trajanju od 10 dana) zaključno do 18. studenog 2021, nakon čega se djeca, ukoliko ne razviju simptome bolesti, mogu vratiti u vrtić.

Za ostalu djecu iz navedene skupine za koju nije donesena mjera samoizolacije, nastavlja se redovni odgojno-obrazovni rad ukoliko ne pokazuju neke od simptoma (glavobolja, kihanje, kašljucanje, umor, začepljen nos, temperatura i dr.).

 

Molimo roditelje da i dalje poštuju mjere zaštite protiv širenja virusa COVID-19 (OBVEZNO NOŠENJE ZAŠTITNE MASKE, DEZINFEKCIJA RUKU NA ULAZU U VRTIĆ I ŠTO KRAĆE ZADRŽAVANJE U PROSTORIMA VRTIĆA)