Uvođenje EU digitalnih Covid potvrda – obavijest roditeljima

Uvođenje EU digitalnih Covid potvrda – obavijest roditeljima

Poštovani roditelji,

obavještavamo vas da od sutra 16.11.2021. u našoj Ustanovi stupaju na snagu posebne sigurnosne mjere , sukladno Odluci Stožera civilne zaštite RH (12.sudenog 2021.g.). Od ovih mjera su izuzeti roditelj ili ovlaštena osoba prilikom dovođenja i odvođenja djeteta u/iz vrtića.

U slučaju potrebe za individualnim kontaktom s ostalim službama Ustanove, potrebno je imati valjanu EU digitalnu Covid potvrdu (cijepljenje, preboljenje, negativan test).

Sva komunikacija s ostalim službama vrtića može se odvijati putem elektronske pošte ili telefonski.

 

Zbog zaštite od širenja zaraze virusom COVID-19 i dalje ste DUŽNI poštivati epidemiološke mjere (nošenje maske, dezinfekcija ruku na ulazu te maksimalno zadržavanje u prostorima vrtića do 15 minuta) s kojima ste upoznati i na početku pedagoške godine.

Zahvaljujem na suradnji i trudu da zajednički spriječimo širenje virusa COVID-19.

Jadranka Trojanović, ravnateljica