Obavijest o samoizolaciji odgojne skupine u Dječjim jaslicama F.Supilo – Čilipi

Obavijest o samoizolaciji odgojne skupine u Dječjim jaslicama F.Supilo – Čilipi

Za djecu i odgojitelje odgojne skupine dobi od 1-3 god. u Dječjim jaslicama F.Supilo u Čilipima koja su bila u jaslicama 12. studenoga 2021.g. uvodi se, prema uputi epidemiologa, mjera samoizolacije (u trajanju od 10 dana) zaključno do 22. studenog 2021. u ponoć, nakon čega se djeca (ukoliko ne razviju simptome bolesti) mogu vratiti u vrtić.

Za ostalu djecu iz navedene skupine za koju nije donesena mjera samoizolacije, nastavlja se redovni odgojno-obrazovni rad ukoliko ne pokazuju neke od simptoma (glavobolja, kihanje, kašljucanje, umor, začepljen nos, temperatura i dr.).

 

Molimo roditelje da i dalje poštuju mjere zaštite protiv širenja virusa COVID-19 (OBVEZNO NOŠENJE ZAŠTITNE MASKE, DEZINFEKCIJA RUKU NA ULAZU U VRTIĆ I ŠTO KRAĆE ZADRŽAVANJE U PROSTORIMA VRTIĆA).