Započinje program produljenog rada vrtića

Započinje program produljenog rada vrtića

Poštovani roditelji,

sretni smo što vas možemo obavijestiti da od 1. veljače krećemo u realizaciju programa produljenog rada vrtića u sklopu druge faze projekta unaprjeđenja usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja “Otvorimo Južna vrata Lijepe Naše, II faza”. Program produljenog rada vrtića bit će moguće koristiti u Cavtatu (Mećajac) te u svim objektima u Čilipima i na Grudi.

Ako imate potrebu korištenja produljenog boravka tijekom tjedna i subotom, a niste do sada ispunili anketu, molimo vas da istu ispunite (dokument se nalazi u prilogu za preuzimanje, narančasta slova) i proslijedite na: koordinator@vrticikonavle.hr

 

Zahvaljujemo,

vaš Vrtić

Anketa za roditelje PRODULJENI RAD FAZA 2