Tjedan očeva u Dječjem vrtiću Konavle

Tjedan očeva u Dječjem vrtiću Konavle

U tjednu od 14. do 18. ožujka 2022. u Dječjem vrtiću Konavle obilježit će se nadolazeći Dan očeva (19.3.) raznim događanjima.

U srijedu, 16. ožujka održat će se stručno usavršavanje za odgojitelje na temu „Zašto su očevi važni”. Stručno usavršavanje organizirat će se u suradnji s Dječjim vrtićem Pahuljica (Rab) putem Zoom aplikacije. Predavanje za odgojitelje održat će Tena Erceg, mag. psih. i Vedrana Domaćinović Pičuljan, prof. ped., a uključit će se i odgojitelji primjerima svoje prakse u radu s očevima.

U petak 18. ožujka održat će se on line predavanje za očeve (ali i sve zainteresirane) na temu „Zašto su očevi važni?”. Predavanje će se održati putem Zoom aplikacije od 17:30 do 18:30 sati, a održat će ga Tena Erceg, psihologinja. Prijaviti se mogu i roditelji čija djeca ne pohađaju naš vrtić. Prijave se vrše na e-mail tena.erceg1@gmail.com (ime i prezime, e-mail adresa), a na dan predavanje će se zainteresiranima poslati poveznica na e-mail.

Dan očeva će se obilježiti i različitim aktivnostima s djecom u odgojno-obrazovnim skupinama našeg Vrtića.