Obavijest roditeljima o privremenom zatvaranju Dječjeg vrtića Konavle

Poštovani roditelji,

 

Zbog pogoršane epidemiološke situacije na području naše općine, Općina Konavle kao osnivač dječjeg vrtića, a u svrhu sprječavanja širenja COVID-19, donijela je Odluku o privremenom zatvaranju Dječjeg vrtića Konavle od subote 20. veljače 2021. g.

Mjere će na snazi biti do 28. veljače 2021. g. kada će se preispitati sukladno epidemiološkoj situaciji.

U iznimnim slučajevima, kada roditelji ne mogu organizirati ostanak sa djetetom moguće je organizirati  dežurstvo po objektima (odnosno skupinama u kojima je dijete upisano). Prethodno, obvezno je najaviti dolazak djeteta u vrtić dan prije (odgojiteljima skupine). Roditelji koji će dovoditi djecu u vrtić za vrijeme privremene obustave rada, dužni su dostaviti potvrdu poslodavca da im nije omogućen izostanak s posla ili liječnika obiteljske medicine/pedijatra da im nije omogućeno bolovanje. Potvrde se dostavljaju na e mail: tajnica@vrticikonavle.hr

Nadamo se da ćemo uz pridržavanje mjera prevencije uspjeti prevladati trenutnu nepovoljnu epidemiološku situaciju!

Zahvaljujemo na podršci i razumijevanju.

Ravnateljica

Jadranka Trojanović