E-upisi u Dječji vrtić Konavle

E-upisi u Dječji vrtić Konavle

Poštovani roditelji,

ovim putem Vas obavještavamo kako će se upisi djece u Dječji vrtić Konavle  za pedagošku godinu 2024. / 2025. provoditi putem sustava e-Upisi i to od 9. svibnja do 17. svibnja 2024. g. do 12,00 h.

Za elektroničku predaju zahtjeva neophodna je važeća vjerodajnica u sustavu e-Građani. Dovoljno je da jedan roditelj ima važeću vjerodajnicu u sustavu e-Građani.

Roditelji prijavu mogu izvršiti putem sustava e-Građani (dostupnog na poveznici https://gov.hr). Za pristup, potrebno je izabrati u katalogu usluga opciju “Odgoj  i obrazovanje”, a zatim “e-Upisi u odgojno-obrazovne ustanove”.

Napomena: U samo iznimnim okolnostima, ukoliko ne raspolažete računalnom opremom potrebnom za upis, možete se obratiti tajništvu vrtića u kojem želite ostvariti upis uz prethodnu najavu  i dogovoreni termin.

Dječji vrtić Konavle