Online radionice za roditelje

Online radionice za roditelje

Dragi roditelji,

pozivamo vas na online radionice za roditelje RZ Mini!

“RZ mini” interaktivna su web predavanja besplatna za roditelje koje će provesti Rastimo zajedno voditeljice Dječjeg vrtića Konavle Tena Erceg, psihologinja i Jelena Kulišić, odgojiteljica savjetnica, a uz podršku Centra za podršku roditeljstvu “Rastimo zajedno” kao nacionalnog partnera Generali osiguranja u međunarodnoj inicijativi “The Human Safety Net”.

Radionice će se odvijati putem Zoom aplikacije.

Predviđeno trajanje svake radionice je 90 minuta.

Termini i teme radionica:

  • 7.4.2022. (četvrtak) u 17 sati – Djeca i mediji
  • 14.4.2022. (četvrtak) u 17 sati – Izljevi bijesa kod djece
  • 21.4.2022. (četvrtak) u 17 sati – Samo se igra?! Važnost igre za cjeloviti dječji razvoj

Preporuka je da roditelji sudjeluju na svim radionicama.

Za sudjelovanje na radionicama je obavezna prijava najkasnije do 6.4.2022. putem e-maila tena.erceg1@gmail.com sa svojim imenom, prezimenom i e-mail adresom na koju ćete dobiti poveznicu za sudjelovanje.