Poziv za sudjelovanje u istraživanju – Dobrobiti roditelja djece s teškoćama u razvoju

Poziv za sudjelovanje u istraživanju – Dobrobiti roditelja djece s teškoćama u razvoju

Poštovani roditelji,

ovim putem pozivamo vas da sudjelujete u istraživanju naziva Dobrobiti roditelja djece s teškoćama u razvoju istraživačke skupine s Odjela za psihologiju Sveučilišta u Zadru. Ciljana skupina su roditelji djece s teškoćama starosti do 19 godina koji žive u domaćinstvu s roditeljima/skrbnicima. Istraživači smatraju da je ova skupina roditelja dosta zanemarena i da je ovo prilika da se čuje njihov glas. Ispunjavanje upitnika je anonimno i dobrovoljno te traje 15-ak minuta.

Upitnik rješavate klikom na poveznicu: https://limesurvey.srce.hr/711367?lang=hr

Sva pitanja vezana uz provedbu ovog istraživanja možete uputiti na mail adresu: aslavic@unizd.hr.