Obavijest o zatvaranju Dječjeg vrtića Pridvorje, Gruda 1 i Marijin dom

Obavijest o zatvaranju Dječjeg vrtića Pridvorje, Gruda 1 i Marijin dom

Poštovani  roditelji,

  • Izdvojeni objekt Dječjeg vrtića i jaslica Gruda Dječji vrtić Pridvorje će biti zatvoren od 27. prosinca 2023. g. do 26. siječnja 2024. g. zbog organizacije rada i racionalizacije troškova, a djeca koja će pohađati vrtić u tom periodu će biti smještena u Dječjem vrtiću Katićan – Čilipi.

 

  • Izdvojeni objekt Dječjeg vrtića i jaslica Gruda Dječji vrtić Gruda 1 će biti zatvoren od 27. prosinca 2023. g. do 5. siječnja  2024. g. zbog organizacije rada i racionalizacije troškova , a djeca koja  će pohađati vrtić u tom periodu će biti smještena u izdvojenom objektu Dječjeg vrtića i jaslica  Gruda u   Domu za starije i nemoćne Konavle.

 

  • Izdvojeni objekt Dječjeg vrtića i jaslica Cavtat, Dječji vrtić Marjin Dom će biti zatvoren od 27. prosinca 2023. g. do 26. siječnja 2024. g. zbog organizacije rada i racionalizacije troškova , a djeca koja će pohađati vrtić u tom periodu će biti smještena u Dječjem vrtiću i jaslice Cavtat – Mećajac.

 

Za sva dodatna pitanja javiti se na telefon 020 478 436 ili na tajnica@vrticikonavle.hr.